Konum bazlı kullanıcılara işletmelerde indirimleri özel fırsatları sunan bir sosyal medya projesi.

Merhaba ;

Ben Osman DEMİR. 21 Yaşında, her an daha ileriye gidebilmek için kendime ve çevremdekilere yatırım yapan bir Girişimciyim. İstanbul Gelişim Üniversitesi İngilizce İşletme Öğrencisiyim.Birçok alanda çalıştım ve bunun sonucunda insan ilişkilerimi ; karşı tarafı anlama, analiz etme ve yorumlama olarak geliştirdim, geliştirmeye de devam ediyorum. Fonbulucu.com ile birlikten kuvvet doğar dedik ve projemiz olan GİFİJİ.com ile sizlerin karşısına geldim. 

GİFİJİ.com NE AMAÇLAR ve NERELERDE KULLANILIR?

Gifiji.com ilk aşamada Gıda Sektöründe bulunan işletmeleri potansiyel müşterileri olan bizler ile buluşturur. Bunu yaparken konum bazlı çalışarak yapar ve böylece size kilometrelerce uzak olan bir işletmeyi siz istemedikçe göstermez.

Çevremizde bulunan işletmelerin ''BANA ÖZEL NE VAR'' adı altında özel indirimlerini görebildiğiniz bir sosyal medya projesidir.

Gifiji.com üyesi olan her işletmenin menü listesi, işletme olanaklar(vale hizmeti,çocuk parkı,internet vb.),bana özel ne var,özel menü listesi , işletme görselleri ,kullanıcı yorumları ve etkinlik takvimleri özel olarak ekibimiz tarafından oluşturulup sizlere sunulmaktadır.Tek bir tık ile bütün bilgiler karşınızda. Ve bu konuda İnternet kullanımını azaltmak, sayfa geçişleri yaparak uygulama boyutunu arttırmamak gibi bölümlerde özel olarak çalıştığımızı belirtmek isterim.

Gifiji.com yalnızca işletmeleri görebildiğiniz bir uygulamanın dışında gezdiğiniz yerlerin fotoğrafını paylaşabildiğiniz, check-in yaparak puan kazanabildiğiniz ve bölgenizde ''ENLER'' adını verdiğimiz listeye çıkarak bir çok kişiye görünür olduğunuz bir uygulamadır. Enlere çıkmak sakın sizi korkutmasın çünkü bizi çok heyecanlandırıyor. Enlere çıkmak sizin çok fazla gezdiğinizin bir kanıtı ve işletmeler hakkında ki deneyimlerinizi bizimle paylaşmanız için sabırsızlanıyoruz. 

PROJENİN 36 FARKLI ARAYÜZÜ (SAYFASI) GALERİDE PAYLAŞILMAMIŞTIR FAKAT HAZIRDIR BİLGİNİZE.

SİZİN İÇİN DÜŞÜNDÜK.

Sizin için özel olarak tasarladığımız ve uygulamamızın içerisine yerleştirdiğimiz bir kapsül var. Bu kapsül ile geleceğe not bırakabilir sevdikleriniz ile o anı bir sonraki (gün,ay,yıl) görüşmenizde alabileceğiniz yazı veya görseli geleceğe  ışınlayabilirsiniz.

Sürekli gelen bildirim derdine son verdik.Özel olarak siz istemedikçe bildirim yok.

Görünür olmanız için ve deneyimlerinizi paylaşabilmeniz için diğer kullanıcılar ile sizin için özel ENLER düzenledik.

BU ZAMANA KADAR NE YAPTIK?

GİFİJİ.com için seçtiğimiz renk için özel olarak çalıştık.Neden bu kadar çok renk varken bu rengi seçtik.Araştırmalarımız ve Dünya araştırmaları bize öğretiyor ki turuncu renginin insanlar üzerinde bıraktığı etki projemizin ana hedefi için çok uygun. İsim seçiminde Gifiji'nin köklerinden biri olan ''Gif'' kısa videolar için kullanılan bir kelimedir.Uygulama içerisinde buna da yer vermekten kaçınmadık.Özenle ve orjinal bir isim seçmek için çok çalıştık.İsim hakkı Türk Patent Enstitüsü tarafından alınmıştır. Gifiji.com, Gifiji.org ve Gifiji.com.tr alan adları alınmıştır. Gifiji.com logo hakkı tescillenmiştir ve alınmıştır. Uygulamamızda ilk aşamada bulunacak ve daha sonradan güncelemeler ile gelecek bir çok özellik hazırlanmıştır. Gelir modellemesi , SWOT Analizi, Pazar araştırması, Müşteri bulunması ve hukuki süreçler ile gerçekleştirilecek olan sözleşmelerin hazırlıkları yapılmış ve tamamı bitmiştir.Sahada bizimle birlikte çalışacak ve sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için gece gündüz öğrenecek bir ekip ile hazır bir şekilde beklediğimizi belirtmek isterim.

PEKİ BU FONU NASIL DEĞERLENDİRECEĞİZ?

Fonda Belirttiğimiz miktarın tamamı yazılım sürecinde kullanılacağını belirtmek isterim.

Reklam çalışmaları,

Pazarlama stratejileri,

Şirket çalışanlarının eğitimi gibi özel harcamaların içinde bulunmadığını bunun için bütün hazırlıkların tamamlandığını da belirtmek isterim.

Özel olarak yazılım sürecini takip etmek isteyen Destekcilerimizi ağırlamaktan memnun olacağımızı bilmenizi isterim.

EKİBİMİZ : 

Osman DEMİR : Kurucu

Alan HAMMOUD : Kurucu Ortak 

Kerem ATEŞ : Satış Pazarlama Sorumlusu

Asyanur KAYHAN : İnsan Kaynakları Sorumlusu

Kardelen TÜRKMEN : Sosyal Medya Sorumlusu

Uygar ERCAN : İçerik Üreticisi

Birol Vural : Grafik Tasarım Sorumlusu

Ahmet SAYIN : Avukat

Fevzi DEMİR  : Avukat 

Süleyman Talu : Muhasabe

Hüseyin TEMİZ : Yazılım Süreci Boyunca İş Ortağı


SON OLARAK :

Projemiz olan Gifiji.com için 3 yıldır gece gündüz çalıştığımızı ve seminerlere, eğitimlere katılıp kendimizi geliştirdiğimizi ve buna devam ettiğimizi lütfen unutmayın.Sorularınızı ve düşüncelerini duymaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.Destekleriniz için başta bu fırsatı bize veren fonbulucu.com'a ve sizlere teşekkür ediyoruz.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • Haydar Aydur
  3 yıl önce
  12.000
  Destek
  12.000
 • Mehmet Demir
  3 yıl önce
  18.000
  Destek
  18.000
 • Melike Kızıl
  3 yıl önce
  20
  Destek
  20
 • Burak Özlen
  3 yıl önce
  20
  Destek
  20
 • Elif Çevrim
  3 yıl önce
  12.000
  Destek
  12.000
 • fonbulucu.com İlk Destek
  3 yıl önce
  150
  Destek
  150


TAKIM


Osman DEMİR

YORUM(4)

Burak Özlen
Burak Özlen 19 Mart 2019

Çok iyi düşünülmüş proje her insanın işine yarayacak tarzda

Aydın Simerekli
Aydın Simerekli 19 Mart 2019

Sonunda googleda yazan saçma sapan yorumlu işletmeleri görmek zorunda kalmayacağız sanırım doğru anladıysam. Başarılar diliyorum

Saadettin Üstün
Saadettin Üstün 19 Mart 2019

Çoğu insanın aslında aradığı şey ortak bir kanıya ve doğru iletişimlerle istenildiği gibi ulaşılabilir bir proje olduğunu düşünüyorum bu işte umarım istediğiniz yerlerinde üstüne ulaşırsınız. Başarılar Osman Demir ve ekip arkadaşları...

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin